Kontakt oss

Aurora kino Fokus holder til midt i sentrum av Tromsø (vegg i vegg med byens bibliotek og Rådhus).

Ta gjerne kontakt med Aurora kino Fokus om du har spørsmål.

Billetter kan kjøpes på våre nettsider, på våre billettautomater, og over disken på Aurora kino Fokus (Grønnegata 100).

Åpningstider Billettluka: 
Mandag til fredag: 11:00 - 17:00, Lørdag og søndag: 11:30 - 21:00.

 

Billettreservering kulturbilletter og andre billetthenvendelser:
Telefon 820 01 330 er betjent fra 10:00 - 17:00 på hverdager. Du kan også kontakte oss på E-post: billett@aurorakino.no

 

Vakttelefon maskinrom:
Maskinist Fokus: 95 43 86 35 (åpen 09:00 - 23:00)

 

Post- og leveringsadresse:
Aurora kino Fokus
Grønnegata 100
9008 Tromsø

 

Administrasjon:
Administrasjonen har åpningstid mandag til fredag fra 09:00 til 15:00. Administrasjonen holder til i Vestregata 33, 9008 Tromsø.

Tlf: 90 88 99 00
E-post: post@aurorakino.no

Postadresse administrasjon: 
Aurora kino Fokus
Vestregata 33
9299 TROMSØ

 

Fakturaadresse:
Aurora kino IKS - 874198
c/o Azets Insight AS
Postboks 8990
7439 Trondheim

Aurora kino Fokus


Frank Bakkemo
Kinosjef
frank@aurorakino.no
91 39 84 00

Raymond Nordahl
Markedsmedarbeider og ansvarlig for sosiale medier
raymond@aurorakino.no
91 69 88 92

Administrasjon


Geir Martin Jensen
Administrerende direktør
gmj@aurorakino.no
90 10 31 83

Marion Røst Heimlund
Markedssjef
marion@aurorakino.no
93 44 29 38

David Moen
Programsjef
david@aurorakino.no
93 83 64 44

Werner Røsler
It-sjef
werner@aurorakino.no
48 02 84 68

Line Kjelsberg
Administrasjonssekretær
line@aurorakino.no
90 88 99 00

Rune Karolius
Teknisk sjef
rune@aurorakino.no
92 23 24 34