Kontakt oss

Aurora kino Fokus holder til midt i sentrum av Tromsø (vegg i vegg med byens bibliotek og Rådhus).

Ta gjerne kontakt med Aurora kino Fokus om du har spørsmål.

Billetter kan kjøpes på våre nettsider, på våre billettautomater, i app eller i kiosk på Aurora kino Fokus (Grønnegata 100).

Billettreservering kulturbilletter og andre billetthenvendelser:

Telefon 820 01 330 er betjent fra 10:00 - 16:00 på hverdager. Du kan også kontakte oss på E-post: billett@aurorakino.no

Vakttelefon maskinrom:

Maskinist Fokus: 95 43 86 35 (åpen 09:00 - 23:00)

 

Post- og leveringsadresse:
Aurora kino Fokus
Grønnegata 100
9008 Tromsø

 

Administrasjon:
Administrasjonen har åpningstid mandag til fredag fra 09:00 til 15:00. Administrasjonen holder til i Vestregata 33, 9008 Tromsø.

Tlf: 90 88 99 00

E-post: post@aurorakino.no


Postadresse administrasjon: 
Aurora kino Fokus
Vestregata 33
9299 TROMSØ

 

Fakturaadresse:
Aurora kino IKS - 874198
c/o Azets Insight AS
Postboks 8990
7439 Trondheim

EHF: Aurora kino er registrert i ELMA og foretrekker EHF til org. nr. 991817948

Faktura på PDF: invoice.874198@vismabpo.no

Aurora kino Fokus


Frank Bakkemo
Kinosjef
frank@aurorakino.no
91 39 84 00

Raymond Nordahl
Markedsmedarbeider og ansvarlig for sosiale medier
raymond@aurorakino.no
91 69 88 92

Karen Johansen
Kiosk- og kaféleder
kafe@aurorakino.no

Administrasjon


Geir Martin Jensen
Administrerende direktør
gmj@aurorakino.no
90 10 31 83

Ida Kathrine Balto
Markedssjef
ida@aurorakino.no
91 59 82 36

David Moen
Programsjef
david@aurorakino.no
93 83 64 44

Line Kjelsberg
Administrasjonssekretær
line@aurorakino.no
90 88 99 00

Rune Karolius
Teknisk sjef
rune@aurorakino.no
92 23 24 34